Suns aizved glābējus pie kastes ar pamestiem kaķēniem, tad kļūst par labāko audžutēvu (video)


Diemžēl daudzi nomaldījušies dzīvnieki klīst pa Grieķijas ielām, nekad nezinot, kā tas ir būt ģimenē. Ir arī ļoti daudz pamestu kaķēnu metienu. SCARS, glābšanas organizācija regulāri glābj pamestus dzīvniekus. Viņi izglāba 25 kaķēnus pagājušā mēnesī.


Vienam no SCARS brīvprātīgajiem ir glābšanas suns Aragons. Viņi regulāri ved Aragonu pastaigās netālu no kalniem, kur daudzi mājdzīvnieki – kaķēni, kucēni, zaķi, putni – tiek pamesti kartona kastēs. Bēdīgi, ka izsalkušas lapsas parasti nokļūst pirmās pie šiem pamestajiem dzīvniekiem.


Kādu dienu, kad viņi staigāja ar Aragonu, viņš sāka vilkt glābējus uz kādu kasti. Šoreiz tajā vēl bija kaķēni! Viņi nokļuva pie kaķēniem tieši laikā, jo pietiekami drīz lapsas pirmās nokļūtu pie kaķēniem.Viņi paņēma kaķēnus, pārbaudīja un viņiem netika konstatētas nekādas veselības problēmas. Viņi saņēma personāla aprūpi visu diennakti, bet kaķēniem bija īpašs pūkains sargs – Aragons! Aragons kļuva par viņu audžutēvu! Viņš viņus aizsargāja, lai viņi justos droši un mīlēti. Ir pārsteidzoši redzēt, kā suņi un kaķi tik lieliski sadzīvo. Mīlestība noteikti nezina robežas!


Vai Tev šis raksts likās interesants?

Related posts